O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku od 1998 roku. Specjalizujemy się w usługach ciesielsko-dekarskich, zaczynając od dokonania pomiarów budynku, przez wykonanie projektu, prefabrykację więźby oraz jej montażu, kończąc na pokryciu.

Sztuka ciesielsko-dekarska jest wykonywana z głębokim zaangażowaniem i pasją przez wszystkich naszych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, co w połączeniu z nowoczesnym oprogramowaniem oraz wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i narzędzi ciesielsko-dekarskich przełożyło się na jakość wykonywanych usług. Wieloletnia praktyka zdobyta w kraju oraz za jego granicami sprawiła, że firma zdobyła zaufanie klientów, co zaowocowało silną pozycją na rynku.

W swojej pracy wykorzystujemy najlepszej jakości materiały, wybieramy odpowiednie techniki mocowań i rozmieszczeń elementów. Dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego wykończenia całości, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii.

Kilkunastoletnia obecność na rynku przekłada się na zreaizowanie kilkuset pokryć dachowych, więźb i innych konstrukcji drewnianych, ale naszym największym osiągnięciem jest zadowolenie klienta.

Dbając o relację z klientem wspólnie uzgadniamy zakres prac, dokonujemy doboru materiału, przedstawiamy wstępny projekt i omawiamy wszystkie szczegóły.

Adres

Cynar Dachy
ul. Kasztanowa 17
39-300 Mielec

Copyright © 2015 - Cynar Dachy

Kontakt

tel.
606 402 272
608 326 953

Projekt i wykonanie